15 Nisan 2012 Pazar

İBATECH ve İŞ KADINLARI KONSEYİ İŞ PLATFORMU

Yine bir süredir yazmıyorum farkındayım. Aslında cümleyi yazacak hal kalmıyor şeklinde değiştirsek daha mı iyi olacak nedir..:))

Geçtiğimiz hafta, en boş günümüz pazartesiydi onda da annemin doktoruyla görüşmemiz vardı. %70 kakao oranlı çikolatamızı da hazırladık. Salı günü, cuma günü verilecek ikramlıkların hamurları hazırlanmaya başlandı. Fıstık dolgulu çikolatalar yapıldı ve ÇOCUKLATALAR hazırlandı. Yeni süprizimiz çocuklata... bir sonraki yazımda onu da anlatacağım. Çarşamba günü fırın bütün gün çalıştı, cuma günü yapılacak ikramlıklar hazırlandı, İstanbul a gidecek çikolatalar kutulandı, gidecek eşyalar, notlar toparlandı.. Perşembe sabahı 5 te 7:15 uçağına yetişmek üzere kalktık, uçağımıza bindik ve ver elini İstanbul, İBATECH fuarı... 2 yılda bir düzenlenen pasta ve ekmek teknolojileri fuarı büyüleyici bir yer. Bir sürü yeni ürün, yeni fırın, yeni dolap, yeni insanlar tanıdık. Ablam, Ece ve Emre'yle çok keyifli bir akşam yemeği yedik. Gece 11 30 uçağımız rötar yapınca sabaha karşı 2 30 da eve geldik. Yattığımda saat 3 30 olmuştu. Sabah yine 7 de kalkıp duş yapıp süslenip püslenip İZMİR TİCARET ODASI İŞ KADINLARI KONSEYİ PLATFORMUNA katılmak üzere Hilton'a gittik. Masamızı yerleştirdik.. Ziyaret eden dostlarımıza çikolatalarımızdan ikram ettik. Çocuklata'yı tanıttık.. Canım kızım Gülşah ta bana destek olmaya geldi. Bütün dostlarla birlikteydik, çok yorulduk ama çok eğlendik..

Akşam 8 de eve geldiğimde Şeker hanım beni çok özlemişti. Ben de onu.. kanepede bir uyumuşuz... sabaha kadar.. yatağa geçip uyumaya devam ettik.. uyandığımda öğlendi.. Üniversiteden beri ilk defa 16 saat uyumuşum..:)))

Çok yoğun, çok koşturmacalı ama ÇOK GÜZEL BİR HAFTAYDI...

Dostlar iyi ki varsınız..

Herkese bu kadar güzel haftalar diliyorum..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder