21 Nisan 2017 Cuma

Tat Atelyesi

Ne kadar çok olmuş..

Yazmayalı, bloğuma bakmayalı... Zamanı bugünmüş demek ki...

Bir sürü yenilik yaptık artık birazını paylaşalım..

Madde madde yazacağım.. ne bileyim öyle daha kolay geliyor..

* Artık atelyeler yapıyoruz. İlkini yaptık bile... Dr.Berna Gökengin ile birlikte bir atelye planladık. Çikolatayı araç olarak kullanıp, psiko drama teknikleriyle BEN'imizi farkettik.. Farkındalık yarattık. Çok keyifli çok güzeldi. Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar Çikolatayı ağzına sürmeyen muhteşem karanfilli çikolata yarattı.. Çikolatacı, son derece sade tatlarla farkındalığını yaşadı. Güzel bir gündü..

Yenisini bir hafta sonu ve/ veya bir akşam yapacağız..

Çikolata atelyemiz, yemek atelyemiz, pasta atelyemiz, soğuk içecekler atelyemiz, ekmek atelyemiz gibi bir sürü atelyemiz olacak.. Önerilerinize de açığız..

* Küçük yemek gruplarına (16 kişi oturarak, 25 kişi açık büfe) yemekler organize ediyoruz. Siz ne isterseniz pişiriyoruz. Fiks bir menümüz oluyor.. Mekanımızda sizi konuk ediyoruz.

* Evinizde konuk mu ağırlayacaksınız tüm ikramlıklarınızı yapıp evinize getiriyoruz. Nam-ı diğer Catering yapıyoruz.

* Elbette sipariş pastalarımız devam ediyor.. Sizleri yalnız bırakır mıyız..

* Ne zaman isterseniz gelip çikolatanızı alabilirsiniz, koca dolabımızı apartmana taşıdık. :)

* Ne zaman isterseniz arkadaşınızla sessiz sedasız hafif bir müzik eşliğinde sohbet etmek, kendi başınıza çalışmak, ücretsiz wi-fi hizmetimizden yararlanmak, cayınızı, kahvenizi içmek için gelebilirsiniz.. Kahvemiz aynı kahve, çayımız vaktiniz varsa demleme artık..:)

* Mimari hizmete ihtiyaç duyduğunuzda da aynı yerdeyiz :)

* Anlatacak bir derdi olan herkese mekanımız açık.. Toplantılarınızı da yapabilirsiniz.. Mobil mekan yaptık, her şekile girebiliyoruz..:))

Adresimiz çok kolay... Alsancak Hocazade Camii'nin tam karşısındaki Otomatik Otoparkın araç giriş kapısının hemen bitişiğindeki apartmandayız. İkinci kattayız. Asansörde 3 e basacaksınız çünkü asansör tuşlarında zemin yok.. Merdivenle çıkmak isterseniz iki kat çıkacaksınız..:) Bekliyoruz.


1 yorum:

  1. yeni yeriniz güzelliklerle dolu olsun.. en kısa zamanda tekrar ziyaretinize gelmeyi ve eşsiz ve doyumsuz tat'larınızla dolmak için İpeksi Tatlar'da görüşmek üzere...;-))

    YanıtlaSil